Vas 6, 2024
314 Views
Komentavimas išjungtas įraše Lietuva per visą istoriją išsiskyrė gausiomis ir derlingomis žemėmis

Lietuva per visą istoriją išsiskyrė gausiomis ir derlingomis žemėmis

Written by

Lietuva per visą istoriją išsiskyrė gausiomis ir derlingomis žemėmis, didžiuliais miškais ir tvirtu įsipareigojimu išsaugoti kultūros tradicijas. Įgimtas ryšys tarp žmonijos ir gamtos, ypač sodininkystės srityje, yra labai branginamas. Tikrai nuostabu, kaip įprastus elementus galima paversti nepaprastais ir netradiciniais kūriniais. Įgalinti asmenis kurti originalius ir praktiškus projektus patogiai savo namuose yra puikus žygdarbis. Šiuo metu vyksta prestižinis konkursas „Original Bed“, kurį rengia gerbiamas žurnalas „Namie ir sode“, kuriame tautiečiai dar kartą pademonstravo savo stulbinamą išradingumą, siųsdami žavingas savo išskirtinių daržovių ir gėlynų nuotraukas.

didelio intelekto ir sumanumo žmogus.

Stačiakampės lysvės, sukonstruotos iš lentų ir užpildytos maistinėmis medžiagomis turtingu dirvožemiu ir kompostu, tapo itin madingu pasirinkimu. Konkurso dalyvė buvo maloniai nustebinta nepaprasta šio naujoviško metodo sėkme, nes derliaus gausa pranoko lūkesčius. Daržovės augo sparčiai, dėmesio reikėjo minimaliai ir ravėti kelis kartus. Ravėjimo malonumą padidina puri ir lengva dirvožemio kokybė, kuri kontrastuoja su tankiu priemolio dirvožemiu, kurį dar naudoja kiti savo sodams. Tiesą sakant, Miglė užtikrintai tikina, kad net jos pačios mama ir toliau sodina daržoves į priemolio žemę, todėl gaunami ne tokie skanūs ir gyvybingi produktai. Miglės pasitenkinimas kyla dėl to, kad ji pranoksta mamos sodininkystės meistriškumą, nes jos morkos klesti jau ilgą laiką. Be jokios abejonės, šis išradimas pasirodė esąs nepaprastai efektyvus, nes lysvės, pagamintos iš lentų ir užpiltos derlingu dirvožemiu, pasiekė nepaprastą 100 procentų sėkmės rodiklį.

Konkursas „Originali lysvė“ demonstruoja, kad bulves sėkmingai galima auginti ir maišeliuose, kaip pavyzdį rodo iš Ignalinos rajono, išradingai iš lentų sukūrusi lysvę.

Tikėtina, kad mes niekada negalvojome apie pomidorų ir gėlių auginimą konteineriuose. Nors ir netradicinis, didžiulis derliaus dydis yra tikrai puikus. Dalyvė taip pat atskleidė, kad kartu su konteineriais ji naudoja ir plastikinius vazonus, todėl daržovių derlius prilygsta konteinerių derliui. Be to, šis išradingas žmogus sendintame dušo padėkle augina kitas daržoves ir gėles. Atrodo, kad ši namų šeimininkė turi nepaprastą vaizduotę, išradingumą ir išradingumą.

Konkursas „Originali lysvė“ demonstruoja bulvių auginimo universalumą – tai liudija sėkmė auginant įvairias daržoves ir gėles netradiciniais būdais, pavyzdžiui, perstačius seną dušo padėklą.

Kalbant apie skaniausias vasaros uogas, ypač braškes, sukūrė išmanų ir nuostabų jų auginimo būdą. Naudodama nebrangius šiukšlių kibirus, įsigytus iš IKEA už eurą, ji sukūrė braškių lysvę, kuri yra ne tik lengvai transportuojama, bet ir įvairiai išdėstoma, nesvarbu, ar tai būtų terasa, veja ar prie vartų. Stebėtina, kad gautas derlius davė ne tik gausybę braškių, bet ir puikavosi puikaus vasaros skoniu. Galimybė turėti kibirą, pripildytą saldžių ir sultingų braškių, lengvai pasiekiamą bet kurioje vietoje ir bet kuriuo metu, yra tikrai kiekvieno saldžių skanėstų mėgėjo svajonės išsipildymas.

„Originalios lysvės“ konkurse dalyvauja ir bulvių auginimas maišuose, o braškėms auginti samdo kibirus.

Kas gali būti estetiškiau nei vasaros sezono metu žydinčios gėlės? Ypač kai jie auginami netradiciniu būdu. išradingai sugalvojo būdą, kai iš kruopščiai raižytų lentų sukuria lango imitaciją, ant kurios išaugina įvairiausių atspalvių ir formų gelius. Jie ne tik patraukia žiūrovų dėmesį, bet ir vilioja bites savo viliojančiu kvapu. Iš lentos pagamintas langas, prigludęs prie nesugadintos balto marmurinės sienos, puoštos ryškiais smulkiais žiedais ir besislepiančiais augalais, neabejotinai yra tobulumo įkūnijimas. Toks vaizdas nukelia mus į tolimus kraštus ir žadina svajones apie pozityvumą ir spindesį.

Konkursas „Originali lysvė“ demonstravo bulvių auginimo įvairiapusiškumą, kurį pademonstravo žemaičių naumieškė, išradingai iš medžio lentų kurdama gėlynus.

Plačiai pripažįstama, kad baravykas karaliauja kaip miško karalius. Panašiai moliūgas gali būti tinkamai karūnuotas kaip daržovių karalius. Sodo lysvėje gausu įvairių dydžių, formų ir spalvų moliūgų. Konkurso dalyvė humoristiškai pastebėjo, kad atrodo, kad moliūgai užkariavo visą sodą. Jie ne tik klesti ir plečiasi derlingose ​​pakeltose lysvėse, bet ir išplečia savo ūselius link tvoros. Stebėtina, kad tvorą visiškai apgaubia moliūgų lapai ir puikūs jų vaisiai. Šis nuostabų kupinas reginys ir išskirtinis originalumas nusipelno mūsų didžiausio dėmesio.

Konkursas „Originali lysvė“ demonstruoja bulvių auginimo universalumą – tai liudija inovatyvus maišelių naudojimas bulvėms auginti. Iš Ukmergės rajono kilusi savo išradingumą demonstruoja lysves perpynusi per tvorą.

Tradicinis lietuviškas skanėstas Cepelinai gali būti dar labiau skanūs naudojant dideles ir sultingas bulves. Puikus sėkmingo bulvių auginimo pavyzdys –, sukūręs nepaprastai paprastą, tačiau labai veiksmingą būdą. pasidalijo, kad į kiekvieną maišelį, pripildytą komposto ir biohumuso mišinio, pasodino po dvi „El Mundo“ bulves. Stebina tai, kad iš vieno maišo išėjo maždaug 6-7 kg bulvių, o kartu su visais trimis maišais – įspūdinga 20 190 kg. Galima tik įsivaizduoti šių bulvių žavingą sultingumą ir vertą dydį, nekantriai įsivaizduojant puikų cepelinų patiekalo rezultatą.

Vasarai einant į pabaigą, širdis džiaugiasi ne tik gausiu derliumi, bet ir brangiomis akimirkomis, kuriomis dalijamasi su šeima sode. Metams bėgant sodininkai įgyja drąsos tyrinėti naujus metodus, kurie žada nuostabesnį ir puikesnį derlių. Kasmetinis konkursas „Original Bed“ yra platforma, skirta paminėti mūsų kolegų sodininkų išradingumą ir pragmatišką vadovavimą. Kiekviena pateikta naujovė yra išskirtinis ir tikrai vertas dėmesio kūrinys, sulaukiantis panašiai mąstančių asmenų susidomėjimo.

Article Categories:
Augmenija

Comments are closed.