Gru 10, 2022
38 Views
Komentavimas išjungtas įraše Dažniausiai vaikai nukenčia, būdami bute arba kieme

Dažniausiai vaikai nukenčia, būdami bute arba kieme

Written by

Traumos buityje. Dažniausiai vaikai nukenčia, būdami bute arba kieme. Buitinės traumos yra įvairiausios, jos gali ištikti bet kurio amžiaus vaikus. Nemiegokite su kūdikiu vienoje lovoje ne vien higienos sumetimais. Kietai įmigusios galite mažyli prispausti. Niekada neguldykite jo šalia, juo labiau ant pačio termoforo. Kūdikio oda yra nepaprastai jautri, todėl greitai gali nudegti.

Pervystymui, maudymui, tualetui pasiruoškite viską iš anksto, kad nė sekundės nepaliktute ant stalo ir lovos (sofos) vieno kūdikio. Karštą vandenį i vonelę pilkite tada, kai joje nėra kūdikio. Jeigu vaika maudote vonioje, neprileiskite prie vandens čiaupų. Nepasistatykite šalia vonelės ar ant stalo karšto vandens indo, nes jūs ar kūdikis galite nejučiomis jį apversti.

Niekada vietoi vaikiškos klijuotės nenaudokite polietileninių maišiukų, nes būna atvejų, kai vaikai užsimauna juos ant galvos ir uždūsta, dėl to, šie maišiukai netinka ir žaidimui. Neduokite kūdikiui įplyšusio čiulptuko, kad suplėšęs neprarytų. Nepririškite čiulptuko ant virvutės ir nepakabinkite kūdikiui ant kaklo, jis gali pasismaugti.

Nepalikite be priežiūros vežimėlyje ar lovutėje miegančio mažylio, nes nežinia, kada jis atbus, bandys jūsų ieškoti ir persisvėręs iškris. Neguldykite jo ant pūkinių pagalvių, neužklokite veido. Miegančius vaikus stebėkite, ar neapvirto kniūbsčia (gali uždusti).

Jeigu sėdite prie valgomojo stalo, ant kurio yra karštų patiekalų, laikykite juos taip, kad kūdikis nepasiektų ir neužsipiltų ant savęs karštų skysčių. Niekada nemaitinkite vaiko per prievartą, nekiškite maisto į burną. Vaikus, linkusius vemti, guldykite tik ant šono ir atidžiai stebėkite miegančius.

Dabar, kai gaminamų lovučių dugno aukštį galima reguliuoti, būkite itin atsargios. Neiškelkite per aukštai lovutés dugno, kad pasivertęs kūdikis neiškristų. Šoninės grotelės turi būti tokio aukščio, kad kūdikis negalėtų persisverti, o tarpai tarp virbų siauri, kad mažylis pro juos neišlįstų.

Nauji pavojai tyko mažylio tuomet, kai jis pradeda šliaužioti. Visiems daiktams, kuriuos kūdikis gali paimti, numesti, sudaužyti, raskite kitą vietą, kad jų nepasiektų. Nuimkite arba pakeiskite visas staltieses, kurias mažylis gali nutraukti. Jeigu laiku to nepadarysite, viskas, kas bus ant stalo, vieną kartą mažyliui gali užkristi ant galvos.

Article Tags:
· · ·
Article Categories:
Sveikata

Comments are closed.