Sau 18, 2021
133 Views
Komentavimas išjungtas įraše Budelis – apibūdinami žiaurūs diktatoriai ir blogą vardą pelnę politiniai veikėjai

Budelis – apibūdinami žiaurūs diktatoriai ir blogą vardą pelnę politiniai veikėjai

Written by

PROFESIJA – BUDELIS

Šis žodis daugiausia vartojamas perkeltine prasme. Juo apibūdinami žiaurūs diktatoriai ir blogą vardą pelnę politiniai veikėjai. šitaip profesionalūs mirties bausmių vykdytojai pasislepia po eufemizmo skraiste. Saidas as Sajaias ir yra toks budelis -— profesionalas, įvykdantis Saudo Arabijos karalystės šariato teismo nuosprendžius. šio “darbo” jis ėmėsi savo noru prieš 37 metus. Turėdamas 20 metų Saidas atvyko iš savojo kaimo į Er Rijadą ir stojo tarnauti kariuomenėn. Laisvalaikiu vaikinas eidavo į centrinę miesto aikštę ir stebėdavo, kaip kerta galvas nusikaltėliams. Suprantama, jis nejautė nei gailesčio, nei užuojautos. Tiesiog buvo įdomu. Už savo kaip budelio “debiutą” gavo 500 rinkų (133 dolerius). Vėliau [prato savo veiksmus vertinti ne kaip darbą, o kaip gera! Apmokamą hobi. Saidas jau įvykdė beveik 600 egzekucijų už kiekvieną gavo užmokestį.

Retkarčiais jis praleidžia bemieges nerimo naktis. Mat labai rūpinosi savo profesionalumu. Galvai nukirsti reikalinga tvirta ranka ir taikli akis. Profesionalo paslaptimi Seka ir tai, kodėl vykdydamas mirties bausmę moterims, jis naudoja pistoletą. Pasitaiko ir sunkių darbo dienų sykį teko atlikti 12 egzekucijų vieną po kitos!

Artimieji ir draugai kartais reiškia kritiškų pastabų apie Saldo profesiją, tačiau jis pats jaučia, jog darbas teikia daug džiaugsmo ir pasitenkinimo. Ir apskritai, Saidas as Sajafas laimingas žmogus: turi 24 žmonas ir 25 vaikus. Sulaukęs 60ies, jis nusprendė išeiti pensiją ir išmokė savo profesijos vieną iš sūnų Mohamedą..ji kurį laiką dirbo kartu, ir tėvas liko patenkintas: “Jis dar neatskleidė visų savo sugebėjimų, bet aš ramus – darbą jis mėgsta..”

Article Categories:
Įdomybės

Comments are closed.